Aktualności

Chcesz się dostać na naszą listę serwerów promowanych?

Chcesz się dostać na naszą listę serwerów promowanych? Nic trudnego wystarczy że napiszesz do nas. Na admin@serwerygier.com lub na biuro obsługi klienta w panelu serwerygier.com . Musisz tylko posiadać serwer który ma minimum 50% zajętych slotów.

Jako jedyni na rynku.

Czy wiecie że? Jako jedyni na rynku dajemy wam 100% pieniędzy do portfela zarówno z wpłat przelewami jak I SMS przykładowo wysyłając SMS za 3.66 dostajecie 3.66 do portfela i tak przy każdej kwocie

Weekendowe -50%

Uwaga specjalna weekendowa oferta -50% na wszystkie gry z naszej oferty wystarczy wpisać weekend w polu kod rabatowy podczas zamawiania serwera.Promocja ważna do końca weekendu.

wakacje.

Z okazji rozpoczęcia wakacji oferujemy specjalną ofertę na wszystkie serwery gier, tylko teraz -30% na wszystkie usługi, wystarczy podczas zamówienia skorzystać z naszego kodu rabatowego ! Promocja wygasa dnia 30.06.2017, jest to kod wielokrotnego użytku : WAKACJE

na start, pierwszy miesiąc za darmo*!

Chcesz u nas kupić serwer? Nie wiesz czy spełni on Twoje wymagania? To nie problem! Dajemy Ci na start, pierwszy miesiąc za darmo*! Żeby skorzystać z oferty, należy zgłosić się do naszego biura obsługi klienta. (Promocja dotyczy tylko 15 serwerów; Z oferty mogą korzystać tylko nowi klienci)